+380633483760 support@wdstudio.org.ua

Web Development Studio - інструмент для пошуку клієнтів у Вашому бізнесі.

Ми тут, щоб допомогти вам
ПортфоліоКонтакти

Послуги для наших клієнтів

Розробка вебсайту “під ключ”

Web Development Studio надає послуги по створенню вебсайтів для будь-якого виду бізнесу “під ключ”. Web Development Studio використовує всі сучасні платформи для управління вебсайтами. Обравши послугу “розробка вебсайту “під ключ””, Ви отримуєте все, що входить в послугу: створення вебсайту з нуля, розробка дизайну, банерів, брендування Вашого бізнесу, наповнення контентом та додавання необхідних мов для масштабування на зарубіжні ринки.

Розробка вебсайту

Web Development Studio розробить вебсайт для Вашого бізнесу та повністю реалізує Вашу потребу переходу в інтернет. Розробка вебсайту включає в себе побудову структури, налаштування необхідного функціоналу та логістики.

Веб-дизайн

Web Development Studio пропонує розробку дизайну необхідного направлення для всіх сторінок вебсайту та дій на них. Окремо надається можливість обрати готові дизайнерські рішення, розроблені платформами та системами управління вебсайту.

Брендування

Web Development Studio створить з нуля логотип для Вашого бізнесу, фрази-асоціації слогану, що зробить продукт впізнаваним для аудиторії клієнтів. Створення брендбуку компанії.

Наповнення контентом

Web Development Studio наповнить якісним контентом статистичні сторінки вебсайту, розробить опис пропозиції Вашого бізнесу. Створить фото та відео-огляди товару, послуги чи відгуку клієнта про Вас.

Переклад

У зв’язку з прийняттям законопроєкту “Про функціонуання української мови як державної” Web Development Studio допоможе інтернет-бізнесу виконати нові вимоги законодавства України перевівши інтерфейс та софт на державну мову.
Також зробимо переклад статистичних сторінок, товарів, послуг на іноземні мови.

Налаштування реклами “під ключ”

Послуга “Налаштування реклами “під ключ”” включає в себе необхідні інструмети для просування Вашого бізнесу в онлайн. В пакет входять налашатування бізнес-аккаунтів Facebook та Instagram в соціальних мережах, пошук та налаштування рекламної аудиторії, просування рекламних дописів в пошукових системах, відеосервісах Youtube. Для масштабування товарного бізнесу Web Development Studio налаштує розширення каталогу товарів на торгівельних площадках.

Налаштування реклами

Побудова індивідуального рекламного проєкту для вебсайту та підключення інструментів, з якими Ваш бізнес пошириться в онлайн. Включає в себе аналітику та вимірювання результату.

SEO та пошукова оптимізація

Оптимізайція вебсайту, сайту-візитки, блога, інтернет-магазину, платформи, не менш важлива від розробки сайту та його дизайну. Оптимізований вебсайт впливає на місце в пошукових системах Google, Yandex, Bing та інших. Web Development Studio допоможе підібрати ключові слова для вашого вебсайту, та прорекламувати його, що допоможе підняти рейтинг в пошукових системах.

Контекстна реклама

Web Development Studio створить або налаштує рекламні кампанії в аккаунтах Google, також для популяризації Вашого бренду чи послуги, підготує рекламний ролик та налаштує його для показу в Youtube.

Просування в соціальних мережах

Просування Вашого бізнесу в соціальних мережах Facebook та Instagram з вибором необхідної аудиторії. Реклама публікацій, магазину Facebook та послуг бізнес сторінки.

Аналітика

Web Development Studio підключить для Вашого вебсайту, бізнес-сторінок, лендінгів аналітику переходу та дій користувачів. Завдяки різним аналітичним вимірюванням, таргетингова реклама стає більш цільовою і зменшує вартість лідів та конверсій.

Процес створення

Ціль

Визначити ціль є першим кроком у створенні успісшного проєкту Вашого бізнесу онлайн.

Дизайн

Оформлення візуальної частини вебсайту. Створення логотипу. Брендування.

Уточнення

Обговорення деталей проєкту, необхідних функцій та підбір інструментів для реалізації.

Розробка

Поетапна розбробка вебсайту. Підключення бізнес-сторінок у Facebook та Instagram. Просування вебсайту.

Залиште заявку